Міськрайонна газета

ЯК ВЗЯТИ В КРЕДИТ В БАНКУ І НЕ ПОШКОДУВАТИ ПРО ЦЕ

Кредит готівкою | Ідея Банк - Взяти кредит готівкою в Україні

Що таке споживчий кредит? Як отримати кредит?

Кредит (споживчий кредит) відповідно до Закону України «Про споживче кредитування» – це грошові кошти, що надаються споживачу (позичальникові) на придбання товарів (робіт, послуг) для задоволення потреб, не пов’язаних з підприємницькою, незалежною професійною діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. Зазвичай, такий кредит надається для придбання товарів тривалого користування (автомобілі, меблі, складна побутова техніка), на споживчі цілі, навчання, лікування тощо.

ЗАХИСТ ПРАВ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ В ДТП

Захист прав осіб, постраждалих у ДТП та відшкодування завданих збитків

Захист прав осіб, постраждалих у ДТП та відшкодування завданих їм збитків регулюються, зокрема положеннями Цивільного кодексу України, законів України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», «Про страхування», «Про дорожній рух», а також Правилами дорожнього руху, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306 (далі – Правила) тощо.

Якщо особа є учасником дорожнього руху, а до таких осіб належать водії та пасажири транспортних засобів, пішоходи, велосипедисти, погоничі тварин, то в будь-якому випадку необхідно дотримуватись Правил.

ПРИСВОЄННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРА ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ

Присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці – Головне управління  Держгеокадастру у Миколаївській області

31 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 552-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», що набирає чинності 01 липня 2021 року.

Норми даного Закону передбачають формування повноцінного ринку землі в Україні. Таким чином, для фізичних осіб з липня 2021 року, а для юридичних – з січня 2024 року, відкривається можливість відчужувати на власний розсуд земельні ділянки, що належать їм на праві приватної власності. Такі перспективи, потенційно відкривають великі можливості для українців у сфері земельних правовідносин. 

ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА ДЛЯ ТАТА. ЗАКОНОПРОЕКТ УХВАЛЕНО

Перші тижні після народження дитини часто стають справжнім випробуванням для сімей. Відновлення здоров'я породіллі, купівля необхідних речей і ліків, налаштування режиму дня – для цього всього матері потрібна фізична та моральна підтримка.

Та тепер чоловіки або інші близькі люди зможуть взяти двотижневу відпустку, щоб допомогти матері дитини у цей важкий період.  ВРУ ухвалила відповідний законопроєкт №3695 https://bit.ly/2RFuCLP

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПЛАТУ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НА ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ

Необхідно відмітити, що дію частини першої статті 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» було призупинено до 01.07.2020 згідно із Законом України від 17.03.2020 № 533-IX « Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», а саме тимчасово з 18.03.2020 до 01.07.2020 нарахування пені за невнесення плати за житлово-комунальні послуги не здійснювалося.