Міськрайонна газета

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 17.09.2020 о 14:00 за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 54, Шосткинська районна державна адміністрація (зал засідань) відбудеться засідання громадської ради.

ЧЛЕНИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

17 вересня 2020 року відбулось засідання громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації.

У ході засідання начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Шосткинської районної державної адміністрації Наталія КОВБАСА проінформувала про стан пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району; щодо здійснення пільгових перевезень окремих категорій громадян.

ЮЛІЯ ПОНОМАРЕНКО: «СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ ДОЗВОЛЯЄ ПРЕДМЕТНО ОЦІНЮВАТИ ЯКІСТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В РАЙОНІ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ГРОМАДЯН»

За участі керівника апарату Шосткинської районної державної адміністрації Юлії Пономаренко відбулася нарада з метою координування плану роботи новоствореної громадської ради при Шосткинській РДА. Долучились до засідання також Сергій Ільєнко, заступник голови Шосткинської РДА, Наталія Ковбаса, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та Наталія Романченко, секретар громадської ради при Шосткинській РДА. 

СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

5 лютого 2020 року за участю представників інститутів громадянського суспільства району відбулися установчі збори та перше засідання з формування нового складу громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації. На початку зібрання керівник апарату Юлія Пономаренко, подякувала присутнім за активну участь у формуванні громадянського суспільства: - «Співпраця з громадською радою дозволяє органам влади невідкладно реагувати на потреби суспільства й на практиці враховувати їх під час розробки нормативно-розпорядчих документів. Сподіваюсь на конструктивну та плідну роботу громадської ради, яка має стати дієвим містком між владою і мешканцями району».