Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

 

Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини

 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

З Днем вишиванки! - Білозерська селищна рада

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. В 2021 році День вишиванки припадає на 20 травня.

Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Цього дня кожен охочий може долучитись, одягнувши вишиванку.

ЗДІЙСНЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 27 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

Управління соціального захисту населення повідомляє, що станом на 01.05.2021 зареєстровано 7 заяв, для проходження реабілітації дітей з інвалідністю відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року №309 зі змінами та доповненнями.

ДЛЯ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ НАДАЄТЬСЯ 5 МІСЯЦІВ

Для переоформлення субсидій дається 5 місяців

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ'Ї

15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.