Міськрайонна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

22 червня в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбулося засідання Громадської ради при Шосткинській РДА. До участі долучилися перший заступник голови райдержадміністрації Віктор ГУБЕНКО, керівники структурних підрозділів, члени Громадської ради.

В ході засідання розглянуто та обговорено ряд актуальних питань. Зокрема Володимир МОГИЛА, начальник управління соціального захисту населення Шосткинської РДА, доповів про соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у районі.

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення

До уваги членів громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 22 червня 2021 року об 11:00 за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 54, Шосткинська районна державна адміністрація (мала зала, 3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 17.09.2020 о 14:00 за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 54, Шосткинська районна державна адміністрація (зал засідань) відбудеться засідання громадської ради.

ЧЛЕНИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

17 вересня 2020 року відбулось засідання громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації.

У ході засідання начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Шосткинської районної державної адміністрації Наталія КОВБАСА проінформувала про стан пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району; щодо здійснення пільгових перевезень окремих категорій громадян.