Міськрайонна газета

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «АВТОБУС - 2021»

На Житомирщині стартував комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2020» /  Суспільство / Новини : Житомир.today

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки  повідомляє, що в період з 14 червня по 14 липня 2021 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус -2021».

З метою попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, просимо автомобільних перевізників в рамках проведення зазначеного заходу на території Шосткинського району забезпечити проведення інструктажів з водіями стосовно роботи та підготовки рухомого складу в період масових перевезень пасажирів, а також профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод та роз’яснювальної роботи стосовно дотримання учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Триває тиждень безпеки дорожнього руху на Бердичівщині ВІДЕО | Наш Бердичів  - перший інформаційний портал сайт №1

У період з 17 по 23 травня 2021 року на території України заплановано проведення 1-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «STOP! ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПЕРЕЇЗД»

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки повідомляє що в період з 08 по 15 лютого 2021 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «STOP! Залізничний переїзд».

На виконання доручення Голови Державної служби України з безпеки на транспорті та з метою забезпечення належного проведення зазначеного заходу, інформуємо власників транспортних засобів, автомобільних перевізників стосовно безумовного дотримання Правил дорожнього руху, виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень, проїзду залізничних переїздів тощо.