Міськрайонна газета

ПІДТРИМКА МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

До відома суб’єктів підприємницької діяльності та жителів Шосткинського району!

 При відділі економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації запроваджено постійно діючу телефонну «гарячу» лінію з питань підприємницької діяльності та захисту прав споживачів. «Гаряча» лінія працює щоденно з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів, за номером 6-11-05.

Також в каб. № 4 Шосткинської районної державної адміністрації функціонує постійно діюча «Громадська приймальня» з питань захисту прав споживачів, що працює з 9:00 до 11:00 та з 14:00 до 16:00 щосереди та щочетверга. Відповідальна особа Хряпченко Валентина Олександрівна (тел. 6-11-05).

 

ПРО ГРАНТОВИЙ ПРОЕКТ SES – СЛУЖБА СТАРШИХ ЕКСПЕРТІВ

Повідомляємо, що з метою підтримки політики України у сфері посилення міжнародної співпраці фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва в Україні пропонує підприємствам Сумської області взяти участь у грантовому Проекті SES – Служба Старших Експертів.

Служба Старших Експертів (SES) – це фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва  та однойменний Проект, що направляє спеціалістів різноманітних професій в інші країни на громадських засадах. Ключовими засновниками фонду є Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини (BMBF).

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!

Гарячу лінію” для юридичних консультацій підприємцям відкрили у черкаській  мерії | ЧЕркаська Служба НОвин "Chesno News"

При Шосткинській районній державній адміністрації запроваджено постійно діючу телефонну «гарячу» лінію щодо фактів виявлення нелегальної діяльності автозаправних станцій на території Шосткинського району.

«Гаряча» лінія працює щоденно з 9:00 до 12:00 та з 13:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів, за номером 7-33-34.