Міськрайонна газета

НА СУМЩИНІ, В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ, ВІДКРИВСЯ НОВИЙ ПУНКТ ПОСТІЙНОГО БАЗУВАННЯ БРИГАД ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Голова Сумської ОВА Володимир АРТЮХ, голова обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО та міський голова Олександр ЛИСЕНКО оглянули новостворений пункт постійного базування «Госпітальний» та вручили колективу центру ключі від нових автомобілів екстреної допомоги

За словами Володимира Артюха, відкриття таких пунктів є дуже важливим і необхідним.

«На скільки мені відомо, у цьому році це вже за рік другий пункт відкривається в Сумах. Це правильний крок, який дозволить скоротити час прибуття медичних бригад до пацієнта. А це – разом із медичними пристроями, якими оснащений автомобіль екстреної допомоги та фаховістю лікарів – може врятувати не одне людське життя», – зазначив очільник області.

Володимир Артюх, Віктор Федорченко та Олександр Лисенко вручили колективу центру ключі від двох повнопривідних спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги Volkswagen Crafter класу С, що надійшли у рамках ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ із фандрейзингу коштів на платформі UNITED-24.

Як повідомив директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Сергій БУТЕНКО, власним ресурсом Центру у приміщенні, де розташовуватиметься пункт «Госпітальний», проведено ремонт. Тут створено всі умови для роботи медичних і немедичних працівників ППБ.

«Відтепер на новому місці у цілодобовому режимі працюватимуть дві фельдшерські бригади екстреної допомоги. Медичним бригадам буде зручніше, до прикладу, виконувати виклики до пацієнтів не лише по місту, а й до таких населених пунктів, як Нижнє та Верхнє Піщане, Хотінь, Стецьківка, Юнаківка, Постольне тощо, – зазначив Сергій Бутенко. – Незабаром такі ППБ будуть відкриті в інших куточках Сум, аби працівники екстреної медицини змогли оперативно приїжджати до своїх пацієнтів, рятуючи їх життя та здоров’я».