Міськрайонна газета

НАДАННЯ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ, ЕВАКУЙОВАНИХ З 5-ТИ КІЛОМЕТРОВОЇ ЗОНИ

Допомога надається за рахунок коштів обласного бюджету Сумської області в розмірі 2 000 гривень одному з батьків на кожну дитину, евакуйовану з території громади, визначених розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 10.07.2023 № 300-ОД, від 11.08. 2023 № 393-ОД «Про проведення евакуації населення».
 
Отримувач допомоги звертається до структурного підрозділу з питань соціального захисту територіальної громади за місцем фактичного проживання з відповідною заявою, в якій призначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується допомога.
 
До заяви додаються:
1) копія паспорта;
2) копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або копія сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права, використовуючи будь-які платежі за серією та номером паспорта, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки. платника податків та повідомила про це відповідний контрольний орган;
3) копія свідоцтва про народження дитини;
4) копія довідки внутрішньо переміщеної особи (дитини).
 
За наявності поданих документів Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації надає виплату допомоги отримувачу на його рахунок, відкритий в уповноваженій банківській установі.
 
З питань отримання допомоги звернутися до управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації за адресою м.Шостка, вул. Свободи, 49.
 
Контактний телефон 0544972484, 0544970928 в будні з 9.00 до 17.00 год.