Міськрайонна газета

КОМАНДА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ГРАЄ В ПЕЙНТБОЛ

29 листопада, на базі ДК ім.Жданова м.Шостки, у прилеглому парку, відбувся регіональний етап Чемпіонату Сумщини з пейнтболу «Зимова спека». Турнір організований управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, обласним центром відпочинку, оздоровлення, туризму та військово - патріотичного виховання.

У турнірі змагалися  пейнтбольні команди: з Шостки, Середино - Буди, Ямполю та з  Шосткинського  району. Згідно положення про проведення змагань допускалося участь гравців у віці від 14 до 35 років. Було чимало тих, хто вперше взяв у руки пейнтбольний маркер (рушниця). Правила цих змагань прості. Дві команди, в кожній з яких по п'ять гравців, "билися" на спеціально огородженому майданчику. З пейнтбольної рушниці, яка стріляє кулькою з харчовим барвником, гравцеві потрібно потрапити в суперника. Головне завдання - захопити «ворожий» прапор. У фінальну частину пройшли лише три команди-переможці. Команда Шосткинської райдержадміністрації зайняла почесне третє місце, пропустивши вперед команду з м.Шостки та команду з Ямпільського району, які і приймуть участь у другому етапі чемпіонату у м.Сумах.

Дуже хотілося, щоб подібні заходи на Шосткинщині стали традиційними, і все більше привертали увагу молоді до активного відпочинку та сприяли підвищенню громадянської активності серед представників учнівського та студентського самоврядування.

За матеріалами сайту: http://cev-shostka.at.ua

Фото: Володимир Кисельов