Міськрайонна газета

ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РДА ОКСАНА ТАРАСЮК РАЗОМ ІЗ ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ ВІКТОРОМ ГУБЕНКОМ ПРОІНСПЕКТУВАЛИ ХІД РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ДАМБІ ГОЛУБІВСЬКОГО ОЗЕРА

В рамках робочої поїздки до Зноб-Новгородської територіальної громади голова Шосткинської РДА разом із першим заступником побували на Голубівському озері. Варто зазначити, що це одне з найбільших водоймищ громади. Його дзеркало становить 70 га. Щоб відремонтувати дамбу у 2017 році місцева влада прийняла рішення спустити озеро. Станом на сьогодні левова частка ремонтних робіт вже проведена. На їх завершення необхідно близько 800 тисяч грн. Ці кошти передбачені на умовах співфінансування з обласного бюджету.

«Щойно надійдуть кошти, ми відновимо ремонтні роботи, знову наповнимо озеро, і мешканці громади зможуть відвідувати улюблене місце відпочинку», - зазначив селищний голова Петро Гончаров.

Очільниця району також відвідала Зноб-Новгородську загальноосвітню школу. Два роки поспіль селищна влада намагається залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію цього опорного закладу. Вартість проекту - 22 млн. грн. Однак конкурсний відбір він не проходить. Сьогодні опорну школу відвідує 229 учнів. Оксана ТАРАСЮК подивилася, в яких умовах проходить навчальний процес, чи належним чином оснащені початкові класи НУШ.

«Видно, що педагогічний колектив живе цією справою, в навчальних класах для учнів створені комфортні умови, облаштована інклюзивна кімната, відремонтовані туалети. На спортивному майданчику є чудове футбольне і волейбольне поле. Звісно, є і проблемні питання. Візьмемо їх до уваги», - зазначила Оксана ТАРАСЮК.