Міськрайонна газета

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ПЕРІОД ПЕРЕБУВАННЯ ОСОБИ В ДЕКРЕТНІЙ ВІДПУСТЦІ

Закон України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” |  Видавництво Паливода А.В.

Згідно ст. 24 Закону України від 09.07.2003 р. № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» установлено, що страховий стаж після набрання чинності цим Законом обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.

І це є період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески. Коло осіб, які є застрахованими, наведено у ст. 11 Закону № 1058, п. 8 якої передбачено, що особи, які доглядають за дитиною до досягнення нею 3-річного віку та відповідно до закону отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку та/або при народженні дитини, підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню.

ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР

Шлюбний контракт: практика застосування в Україні

Шлюбний  договір — це домовленість між чоловіком і дружиною, яка регулює їхні майнові відносини у шлюбі, їхні майнові права та обов’язки як батьків. Його можуть укласти лише особи, які вже перебувають у офіційно зареєстрованому шлюбі або ті, хто вже подав заяву на реєстрацію шлюбу.

 Найважливішою особливістю шлюбного договору є те, що ним майнові права й обов’язки подружжя може бути визначено інакше, ніж це передбачено загальними правилами сімейного законодавства.

ЩО РОБИТИ ПРАЦІВНИКУ, ЯКЩО РОБОТОДАВЕЦЬ НЕ СПЛАЧУЄ ЄДИНИЙ ВНЕСОК НА ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ

Сплата Єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  - Кельменецька районна державна адміністрація

Принцип прямої залежності розміру пенсії від здобутого страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачені внески, регламентовано Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII.

Якщо роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих працівників, то періоди, за які не сплачені внески, не будуть зараховані під час обчислення страхового стажу найманого працівника, а заробіток не буде врахований для розрахунку розміру соціальних виплат.

З СІЧНЯ 2022 РОКУ В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЕНА ДИСТРИМІНАЦІЙНА РЕКЛАМА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТТІ

Реклама без сексизму. Мрія чи реальність в Україні? | День за днем

8 січня 2022 року набули чинності зміни до Закону України "Про рекламу" щодо протидії дискримінації за ознакою статі, які передбачені Законом від 10.09.2021 № 1750-IX.

Законом  визначено поняття "дискримінаційна реклама" та "дискримінаційна реклама за ознакою статі", а також посилено відповідальність за порушення законодавства про рекламу.

САМООБОРОНА: ЯК ЗАКОННО ЗАХИЩАТИ СЕБЕ

Самооборона, як законно захищати себе? — Савранська селищна рада

Згідно  статті 19 Кодексу України про адміністративні правопорушення: не є адміністративним правопорушенням дія, яка вчинена в стані необхідної оборони, тобто при захисті державного або громадського порядку, власності, прав і свобод громадян, установленого порядку управління від протиправного посягання шляхом заподіяння посягаючому шкоди, якщо при цьому не було допущено перевищення меж необхідної оборони.