Міськрайонна газета

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Відбулися заходи щодо вшанування  памʼяті жертв Голокосту, нацистського режиму, який забрав життя мільйонів людей.
 
Так,у цей день скорботи і пам'яті, у бібліотечних закладах КЗ "Есманьська публічна бібліотека" організовано тематичні книжкові виставки та проведено інформаційні години.

ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У ШОСТЦІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ФОТОВИСТАВКУ ПРИСВЯЧЕНУ УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ

У Шосткинському Арт-центрі з нагоди відзначення Дня Соборності України пройшла презентація фотовиставки присвяченої українським захисникам.
 
Мета виставки зберегти хронічки війни, демонструючи її очима бійців, що стоять на захисті нашої країни. Експозиція налічує близько 20 фоторобіт.

ТРАДИЦІЮ ЩЕДРОГО ВЕЧОРА В УКРАЇНІ ВНЕСЛИ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕРЕЛІКУ ЕЛЕМЕНТІВ НЕМАТЕРІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

Традицію Щедрого вечора в Україні внесли до Національного переліку  нематеріальної культурної спадщини. Читайте на UKR.NET

Традицію Щедрого вечора в Україні внесли до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Відповідне рішення ухвалило Міністерство культури та інформаційної політики, – пише пресслужба Мінкульту.

"Традиція щедрування жива: вона пройшла нелегкі випробування в нашій історії і збереглась завдяки її носіям, завдяки тим, хто її популяризував у різні часи. Водночас ми маємо тисячі прикладів, коли національна культурна спадщина надихала митців на створення сучасних творів з етнічними мотивами. Одним з найяскравіших таких проявів є «Щедрик» Миколи Леонтовича", – сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ТВОРЧИХ ПРОЄКТІВ «КОД НАЦІЇ»

Жителів Тернопільщини запрошують долучатися до Всеукраїнського конкурсу  творчих проєктів «Код Нації» | Більче-Золотецька громада

Цього року вже втретє відбудеться Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації», присвячений 32-ій річниці Незалежності України, головною метою якого є підтримка та сприяння розширенню діяльності представників культурної сфери, зокрема освітян, молоді та інших членів нашого суспільства.

Важливою ціллю Конкурсу є збір коштів з подальшою підтримкою Збройних сил України. Всі благодійні внески, що вноситимуть конкурсанти, спрямовані на рахунок благодійного фонду «Відсоток Небайдужих», який у подальшому забезпечуватиме потреби сил протидії ворогові, про що ми звітуватимемо на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ОДЕРЖАННЯ ГРАНТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ У 2022 РОЦІ

Конкурс на одержання щорічних грантів Президента України у 2022 році

Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти інформує, що на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України опубліковано інформацію про оголошення конкурсу на одержання у 2022 році щорічних грантів Президента України молодими діячами у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, молодими письменниками і майстрами народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

Грант може одержати молодий діяч віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки).