Міськрайонна газета

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Міжнародний день захисту дітей відзначають щороку 1 червня.

Метою відзначення Міжнародного дня захисту дітей є привертання уваги до потреб та прав дитини.

День захисту дітей – це не просто свято, але й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти мали гідні умови життя, доступ до освіти й відпочинку.

На жаль сьогодні ми зустрічаємо це свято в умовах повномасштабної агресії. Через підступного ворога страждають українські  діти. Багато дітей були змушені покинути рідний край, залишились без домівок, дехто чекає повернення батьків з фронту, а хтось змушений прощатись із рідними.

ГО «БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ» ПРОВОДИТЬ НАБІР ГРОМАД ДЛЯ ВТІЛЕННЯ ЛОКАЛЬНИХ ВОЛОНТЕРСЬКИХ АКТИВНОСТЕЙ (БУРЧИКІВ)

Мета заходів – долучати місцеву молодь до соціального життя громади, підсилити спроможність місцевої команди, ознайомити з форматом локальних волонтерських активностей

БУРчик – це локальна волонтерська акція взаємодопомоги та добросусідства, спрямована надати підтримку родинам у скруті та надихнути мешканців громад брати відповідальність та долучатися до позитивних змін. Проєкт може тривати від одного до трьох днів (найчастіше на вихідних), однак якщо обсяг робіт є значним, можна запланувати серію БУРчиків. Кількість залучених волонтерів – 10 на 1 БУРчик.

ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ - ЦЕ ВЕЛИКА ПРИЙОМНА СІМ'Я

ПРИЙМІТЬ У РОДИНУ ДИТИНУ ТА ПОДАРУЙТЕ ЇЇ ЩАСТЯ! СТВОРІТЬ ...

Родина, в якій любові вистачає на всіх, — саме цим є дитячий будинок сімейного типу. У одній такій родині зростає від п’яти прийомних дітей, а загалом може бути до десяти дітей разом з рідними.

Назва “ДБСТ” може створювати враження, що діти виховуються у справжньому дитбудинку, і стигматизувати їх. То, можливо, час називати ДБСТ великими прийомними сім’ями?

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

Патронатна сім'я – новітня форма сімейного виховання - Житомирська обласна  військова адміністрація

Сім’я — найкраще місце для зростання дитини. Кожна дитина повинна зростати в сім’ї. Особливо діти раннього віку, які гостро потребують любові, турботи та догляду. Щороку в Україні тисячі дітей залишаються без батьківського піклування і потрапляють до будинків дитини та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Без адекватного сімейного догляду та піклування значний відсоток цих дітей починає відставати в розвитку. Порятунком, допомогою у вирішенні цього питання може стати патронатний вихователь. Він тимчасово замінить дитині сім’ю, оточить любов’ю і турботою, дасть шанс на щасливе майбутнє: з біологічними батьками чи усиновителями. Покращити життя дитини реально навіть за короткий термін. Бо турбота та сімейне оточення змінює все.

ЕВАКУАЦІЯ ДІТЕЙ З ПРИКОРДОННЯ

Евакуація із Сумської області - у Попівці залишається близько 20 людей, з  ними немає зв'язку | РБК-Україна

З трьох населених пунктів Шосткинського району Сумської області через безпекову ситуацію примусово евакуюють дітей.

Відповідне рішення погодили члени Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.