Міськрайонна газета

ЦЕНТРИ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ СУМЩИНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЮ РОБОТУ

Шосткинський, Глухівський, Путивльський та Сумський центри представили перші результати своєї діяльності під час засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сумській обласній військовій адміністрації, що пройшло під головуванням заступниці начальника ОВА Олени БОЙКО

Посадовець відзначила, що незважаючи на прикордонний статус, Сумщина входить у трійку лідерів, де якісно розбудовують систему життєстійкості та створюють простори для надання підтримки громадянам у кризових ситуаціях.

16 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ БАТЬКА

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст
Міжнародний день батька — це свято на честь всіх татусів. Бути батьком — це серйозна і відповідальна робота, мабуть, найвідповідальніша в житті чоловіка.
 
У багатьох країнах світу вже понад 100 років існує традиція вітати татусів з їхнім «професійним святом». В Україні День батька є відносно сучасним святом. До 2019 року День батька не мав офіційного статусу в Україні. Але 18 травня 2019 року Кабінет Міністрів України схвалив проект указу президента про встановлення Дня батька, який щорічно відзначатиметься в третю неділю червня, як і в більшості країн світу. Цього року свято випадає на 16 червня.

ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНІВ

В рамках підтримки ветеранів та членів їхніх сімей український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України розробили два аудіоролики:


«Юридичні консультації» 

«Гаряча лінія кризової підтримки» 

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО СУБСИДІЮ

Російська агресія та енергетичний терор завдають колосальної шкоди Україні й українцям.

Проте – навіть в умовах війни – держава продовжує  адресно підтримувати тих, хто цього найбільше потребує. Для того, щоб для найбільш вразливих споживачів комунальних послуг суми в платіжках не були критичними, можна скористатися програмою житлових субсидій.