Міськрайонна газета

ПРИЗНАЧЕНО КУРСУВАННЯ ДОДАТКОВИХ ПРИМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ НА МАРШРУТІ КОНОТОП-ХУТІР-МИХАЙЛІВСЬКИЙ

Возможно, это изображение текст
Південно-Західна залізниця - Southwestern Railway призначила курсування додаткових приміських поїздів на маршруті Конотоп – Хутір – Михайлівський.
 
Південно-Західна залізниця з 25 січня призначає курсування приміських поїздів щоденно на маршруті Конотоп – Хутір – Михайлівський.
Поїзд №6602 сполученням Конотоп - Хутір-Михайлівський вирушатиме зі станції Конотоп о 17:15 та прибуватиме до Хутір Михайлівський о 19:34.
Поїзд №6601 сполученням Хутір-Михайлівський – Конотоп вирушатиме 26 січня зі станції Хутір – Михайлівський о 06:18 та прибуватиме до станції Конотоп о 08:30.

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «ПЕРЕВІЗНИК ЗИМА - 2021»

Перевізник – зима»: поліція Київщини проводить комплекс профілактичних  заходів — Новини щодня Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське -  Ірпінь Онлайн

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки  повідомляє, що в період з 24 листопада 2021 року по 24 грудня 2021 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2021».

Просимо автомобільних перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів і вантажів, власників транспортних засобів в рамках проведення зазначеного заходу на території Шосткинського району забезпечити виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині  безпеки перевезень, особливо приділити увагу підготовці водіїв та транспортних засобів до роботи в зимовий період та виконання заходів, передбачених для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ПОСЛУГИ ДЛЯ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ – НА ГІДІ

Для зручності на Гіді з державних послуг підготовлено добірку сервісів із перевезення.

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг підкаже, як отримати ці послуги та що для цього потрібно.

ПРОВЕДЕННЯ 2-ГО ЕТАПУ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В Україні у два етапи буде проведено щорічний Тиждень безпеки дорожнього  руху – БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки  повідомляє, що в період з 15 листопада по 21 листопада 2021 року на території України заплановано проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

Просимо автомобільних перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів і вантажів, власників транспортних засобів в рамках проведення зазначеного заходу на території Шосткинського району забезпечити виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА (ОРГАНІЗАЦІЇ) ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ФУНКЦІЙ РОБОЧОГО ОРГАНУ

Увага

Оголошення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення конкурсу з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району.

Шосткинська районна державна адміністрація (далі-райдержадміністрація) оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району (далі-конкурс).