Міськрайонна газета

РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «STOP! ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПЕРЕЇЗД»

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки повідомляє що в період з 08 по 15 лютого 2021 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «STOP! Залізничний переїзд».

На виконання доручення Голови Державної служби України з безпеки на транспорті та з метою забезпечення належного проведення зазначеного заходу, інформуємо власників транспортних засобів, автомобільних перевізників стосовно безумовного дотримання Правил дорожнього руху, виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень, проїзду залізничних переїздів тощо.

«УВАГА! CЕРПЕНЬ-МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ»

За інформацією управління Укртрансбезпеки у Сумській області, в період з 10 по 31 серпня 2020 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення».

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ З 11 ПО 17 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ

У рамках проведення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2019», а також «Тижня безпеки дорожнього руху», працівниками Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області, проводяться заходи з забезпечення безпеки дорожнього руху всіх його учасників, а саме: забезпечення безпеки перевезень, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування у осінньо-зимовий період.