Міськрайонна газета

У ПОЛІЦІЇ СУМЩИНИ РОЗПОЧАВ РОБОТУ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЦЕНТР ІЗ РОЗШУКУ БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИХ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

До складу центру входять працівники поліції області, зокрема слідчі, спеціалісти-криміналісти та працівники оперативних підрозділів. Їх робота зосереджена на розшуку військовослужбовців, з якими втрачено зв'язок або які могли загинути, або потрапити в полон

Представники центру із розшуку осіб приймають заяви та підтримують комунікацію з родинами зниклих осіб за особливих обставин, надають їм фахові консультації, а також відбирають генетичний матеріал у рідних для подальшої ідентифікації за допомогою ДНК-зразків.

ДО ВІДОМА СКЛАДОВИХ СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ!

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року №1043 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» щодо передачі майна для задоволення потреб функціонування держави в умовах воєнного стану» оприлюднюємо надану відповідними органами інформацію про перелік майна, яке може бути безоплатно передане складовим сектору безпеки та оборони України

НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ФОРТИФІКАЦІЙНИХ СПОРУД

Наразі в області розпочато черговий етап зведення фортифікаційних споруд та інженерних загороджень

«На виконання рішення Верховного Головнокомандувача – Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО нарощуються бойові можливості оборонних рубежів на Сумщині, – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. – Наразі визначено 5 замовників робіт, 11 виконавців в усіх районах Сумської області, які  будують фортифікаційні споруди. Сьогодні ми відвідали кілька об’єктів, переконалися, що роботи ведуться згідно з графіком. І я впевнений, що завдання, визначені рішенням Президента, постановами Уряду, будуть виконані у визначений термін».

ЯК ДІЯТИ ПІД ЧАС "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!"

Як діяти, якщо чуєш сигнал "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!" (Читаємо обов'язково!) |  Межівський меридіан

Українці вже звикли жити в умовах війни. Але всім зараз вкрай важливо пам’ятати, що звикати до ігнорування сигналу “Повітряна тривога!” ні в якому разі не можна! Ворог розраховує саме на це! 

Тому нагадуємо, якщо звучить сигнал “Повітряна тривога!” негайно слідуйте до найближчого укриття. Завчасно дізнайтеся про місце їх розміщення біля вашого будинку чи місця роботи (якщо ви досі ще цього не зробили).