Міськрайонна газета

Звернення громадян

Оновлено 17.05.2021

 

Головний спеціаліст з питань контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації
41100, м.Шостка, вул. Свободи,54 
Кабінет № 7, 1-й поверх
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефон: (05449) 7-34-48

 

   

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається

Надіслати електронне звернення до керівництва Шосткинської районної державної адміністрації можна за електронними адресами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або звернутися до керівництва Шосткинської районної державної адміністрації відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань.

телефон "Довіри" (05449) 7-34-48

Кочанова Ліна Василівна

 

 

  • Графік прийому громадян з особистих питань у Шосткинській районній державній адміністрації на 2021 рік
  • Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Шосткинської районної державної адміністрації за місцем проживання громадян району на 2021 рік (У зв'язку з дотриманням режиму карантину прийом громадян  тимчасово призупинено!)
  • Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом Шосткинської районної державної адміністрації на 2021 рік
  • Звіти про роботу зі зверненнями громадян

 

 

 

«Про безоплатну правову допомогу»

«Сумський обласний контактний центр»

НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ, ЩО НАДІЙШЛА ДО ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ У МИНУЛОМУ РОЦІ, СТОСУВАЛАСЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Сьогодні, 28 квітня, відбулося засідання колегії Шосткинської районної державної адміністрації. Головував тимчасово виконуючий обов’язки голови Ігор ВОЛИНЕЦЬ. З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції засідання відбулося в режимі ZOOM-конференції.

До уваги членів колегії було представлено звіт про стан роботи зі зверненнями громадян за підсумками 2020 року. Доповідала головний спеціаліст з питань контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації Ліна КОЧАНОВА.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 в Україні запроваджено карантин з 12 березня по 24 квітня 2020 року.

З метою захисту громадян від ризику захворювання на коронавірус призупинено проведення особистих прийомів громадян в Шосткинській районній державній адміністрації та виїзних прийомів у населених пунктах Шосткинського району.