Міськрайонна газета

Звернення громадян

Оновлено 18.04.2024

 

Головний спеціаліст відділу діловодства, забезпечення доступу до
публічної інформації, контролю, звернень громадян та з питань цифрової
трансформації та внутрішнього контролю апарату Шосткинської районної державної адміністрації


41100, м.Шостка, вул. Свободи,54 
Кабінет № 7, 1-й поверх
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефон: (05449) 7-34-48 , +380663668189

 

   

 

Ви можете направити лист до Шосткинської районної державної адміністрації за поштовою адресою: вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100, залишити звернення у телефонному режимі за тел. (05449) 7-34-48 , +380663668189 (у робочий час) або направити лист на офіційну електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або shst.zvern@sm.gov.ua (цілодобово). 

Крім того, можна звернутись до операторів Сумського обласного контактного центру, які оперативно приймуть Вашу заяву у телефонному режимі щодо проблеми, яка у Вас виникла, і невідкладно надішлють Ваше звернення органам влади відповідно до їхньої компетенції. Телефон контактного центру: 0800-301-501 – безкоштовно для всіх жителів Сумської області. ДУ «Сумський обласний контактний центр» функціонує з Пн по Пт з 8-30 до 17-30.

Також для Вас працюють урядові «гарячі лінії»:

Урядова “гаряча лінія” за телефоном 1545 працює цілодобово. Дзвінки з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

«Гаряча лінія” консультування та забезпечення зворотного зв’язку для осіб з інвалідністю 1539 працює цілодобово. Дзвінки з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

 У зверненні має бути зазначено: 

  • прізвище, ім'я, по батькові,
  • місце проживання громадянина,
  • викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
  • Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати ( див. Зразок заяви)

  

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

На офіційному веб-сайті Верховного Суду України у розділі «До уваги суб’єктів владних повноважень!» (http://bit.ly/366R81I) розміщено постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N), яка містить обов’язкові для застосування висновки щодо поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення громадських організацій та їх керівників.

  

  • Регламент Шосткинської районної державної адміністрації

Урядовий контактний центр. Консультаційна та інформаційна база.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

 

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

Робота з розгляду звернень громадян перебуває на постійному контролі у керівництва Шосткинської районної державної адміністрації. Особисте право на звернення забезпечує громадянам можливість відстоювати свої права та законні інтереси, а також відновлювати їх у разі порушення.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

Увага! Оголошення! | Коломийська районна державна адміністрація

Для жителів Сумської області

при Сумській обласній державній адміністрації

працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань:

0-800-301-501

66-33-77

ЗВЕРНЕННЯ МЕШКАНЦІВ ПРИКОРДОННИХ ГРОМАД – НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Возможно, это изображение 7 человек Більшість громад Шосткинського району живе та працює в умовах проведення активних бойових дій, постійних обстрілів, повітряних тривог та нестабільної критичної інфраструктури. Але воєнний час гуртує українське суспільство дедалі тісніше. Всі в єдиному пориві працюють на досягнення спільної мети – перемоги. Незабаром повоєнна відбудова нашої держави та відновлення економіки, а на сьогодні першочерговим завданням влади є забезпечення життєдіяльності населення, допомога у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються мешканці, особливо мешканці прикордонних громад.

ВІКТОР ГУБЕНКО ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

20 жовтня 2022 року голова Шосткинської районної державної адміністрації – начальник Шосткинської військової адміністрації Віктор ГУБЕНКО провів виїзний прийом громадян с. Марчихина Буда Свеської селищної ради. В ході зустрічі була порушена низка важливих для мешканців громади тем, обговорені нагальні проблемні питання життєдіяльності старостату та надані консультації.