Міськрайонна газета

ВЕСНЯНО-ЛІТНЯ НЕРЕСТОВА КАМПАНІЯ 2021 РОКУ ПРОЙШЛА В МЕЖАХ НОРМИ

Весняно-літня нерестова кампанія 2021 року пройшла в межах норми

У рамках інформаційної кампанії Держрибагентства «Нерест – 2021» продовжуємо повідомляти про стан проходження нересту гідробіонтів та його підсумки.

За результатами нерестової кампанії, яка завершилася у червні, встановлено, що всі аборигенні види риб віднерестилися у передбачені терміни. У червні відбувся нерест сазана (коропа), лина, сома, плоскирки, краснопірки, марени та продовжується нерест порційно нерестуючих карася сріблястого та золотого.

ДЕРЖПІДТРИМКА - 2021:УРЯД БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИ ВІДШКОДОВУВАТИ ЧАСТИНУ ВИДАТКІВ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ НА БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ ОБʼЄКТІВ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Механізм і напрями надання підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції визначено проєктом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», який буде затверджено в установленому порядку.

Форми заявок та відповідних документів для нарахування та виплати підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затверджені наказом Мінекономіки від 07.07.2020 № 1287, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04 серпня 2020 р. за № 747/35030який після внесення відповідних змін до Порядку використання коштів буде приведено у відповідність.

ВСТАНОВЛЕНО ВЕСНЯНО-ЛІТНЮ ЗАБОРОНУ НА ЛОВ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ

З метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах області наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області від 15.03.2021 № 36 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області у 2021 році» заборонено промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів.

ТРИВАЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ АГРАРІЯМИ

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації нагадує, що триває прийом документів на отримання державної фінансової підтримки суб'єктами господарювання, які провадять свою діяльність у агропромисловому комплексі.

ВІДБУДЕТЬСЯ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З КОНОПЛЯРСТВА

26-28 серпня 2020 року в м. Глухів Інститутом луб’яних культур НААН України буде проведено VI міжнародну науково-практичну конференцію «Інновації у коноплярстві 2020».

Дана конференція - це платформа для ділового спілкування фахівців, експертів і підприємців з різних сфер виробництва, обговорення актуальних проблем галузі коноплярства та останніх інновацій у використанні конопляної сировини у виробництві продукції різного призначення.

Коло основних питань, що розглядатиметься на конференції:

  • Сучасні сорти та сортові агротехніки вирощування.
  • Технології збирання і перероблення.
  • Продукти харчування з промислових конопель.
  • Промислові коноплі у текстильній промисловості.
  • Медичне використання промислових конопель.