Міськрайонна газета

Звіти щодо виконання програм розвитку

 

 

ГРАНТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ: ЧЕРВЕНЬ 2024


Завдяки грантовому дайджесту ви зможете збільшити свої можливості отримання фінансування та у реалізації проектів,  дізнаєтесь про останні тенденції в сфері грантів, що дозволить вам бути конкурентоспроможними при поданні грантових заявок.

Ознайомлення з грантовим дайджестом цього місяця за посиланням:
https://gue.sm.gov.ua/images/docs/intercoop/digest/2024/digest_2024_06.pdf

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ: ПРАЦЮЄ МІЖНАРОДНА ПЛАТФОРМА ЕКОНОМІЧНОЇ ДИПЛОМАТІЇ NAZOVNI

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу

Платформа працює як з великими гравцями ринку, так і з малим та середнім бізнесом, що вперше планує експортувати товари за кордон. Усі послуги – безоплатні.

Яку допомогу експортери можуть отримати від NAZOVNI?

БІЛЬШЕ 80% ФАХІВЦІВ З ІНВАЛІДНІСТЮ В УКРАЇНІ НЕ МАЮТЬ РОБОТИ

Як держава планує залучити їх до ринку праці?

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу.

Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

 

ПІДПРИЄМЦЯМ СУМЩИНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЕКОНОМІЧНУ ПЛАТФОРМУ «ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ»

Презентація і обговорення відбулись під час розширеного засідання Ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації

«Платформа, започаткована за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, є цілком зрозумілою та логічною особливо сьогодні, у воєнний час. Під знаком «Зроблено в Україні» в нашій державі має бути якомога більше товарів – від виробництва, спрямованого на потреб ЗСУ, для нашої Перемоги, до товарів в галузі машинобудування, харчової чи текстильної промисловості. Тому я звертаюсь до вас з пропозицією підтримати цю ініціативу і взяти в ній участь», – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.