Міськрайонна газета

ЯК ДИТИНІ ОТРИМАТИ УКРАЇНСЬКУ ОСВІТУ, ЯКЩО СІМ’Я ЧЕРЕЗ ВІЙНУ ТИМЧАСОВО ПЕРЕБУВАЄ ЗА КОРДОНОМ?

У багатьох країнах Європи здобуття освіти у їхніх навчальних закладах є обов’язковим

Поряд з тим, Україна пропонує своїм громадянам ряд різних форм навчання за українською програмою, яку можна проходити паралельно дистанційно і, що важливо – у зручний для дитини час. 

У ЄС РОЗШИРИЛИ МОЖЛИВОСТІ КОРИСТУВАННЯ УКРАЇНСЬКИМ ПОСВІДЧЕННЯМ ВОДІЯ

ЄС укотре демонструє свою підтримку народові України. Цього разу йдеться про нові правила ЄС, які розширюють можливості користуватися українськими посвідченнями водія

Новий Регламент встановлює спеціальні правила щодо протермінованих, втрачених або викрадених українських посвідчень водія. Все, аби зменшити адміністративний тягар для тих, хто через російську повномасштабну агресію вимушено перебуває в ЄС та отримав тимчасовий захист.

ЗА СПРИЯННЯ ЄС УКРАЇНА ЗАПУСТИЛА ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР – ОНЛАЙН ПЛАТФОРМУ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРІВ

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації всіх українських аграріїв

Найближчим часом у ДАР з'являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

МІФИ ЩОДО СТАТУСУ КАНДИДАТА В ЧЛЕНИ ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ

Надання Україні статусу кандидата у ЄС одразу породило масу маніпуляцій та фейків «Чому нас не прийняли одразу?», «Кажуть, що це кандидатство нам нічого не дає», «Членства нам ще довго не бачити!»

Насправді все не так. Саме тому Центр стратегічних комунікацій підготував відповіді на головні питання про складний процес вступу України до ЄС.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІЖЕНЦІВ: ЄС ЗАПУСТИВ САЙТ З ІСТОРІЯМИ УКРАЇНЦІВ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року мільйони українців покинули свої домівки й переїхали в безпечніші місця всередині країни або за кордоном

Сьогодні, у Всесвітній день біженців, ми запускаємо спеціальну сторінку «Обличчя України (Faces of Ukraine)» – візуальну подорож історіями українців, які постраждали від війни – біженців, внутрішньо переміщених осіб та людей, які залишились у небезпечних районах. На сторінці також висвітлено, як ЄС підтримує український народ.