Міськрайонна газета

КОНКУРС НА ГРАНТИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Що треба знати про гранти для бізнесу в Україні
Запрошуємо громадські організації вашого регіону подаватись на конкурс грантів від Європейського Союзу.
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій реалізовує грантову програму “Моніторинг відбудови” в рамках проєкту “Контроль витрат на відновлення”.  
В проєкті “Контроль витрат на відновлення” ми незалежно від уряду моніторимо витрати бюджетних та донорських коштів на відбудову, аналізуємо їх та залучаємо громадські організації до моніторингу відбудови.
 

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

27 грудня у приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбулось засідання громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації. До участі долучилась керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації Світлана МАКАРЕНКО.
 
У ході засідання розглянуто зміни до чинного законодавства України. Зокрема, до Постанови Кабінету Міністрів від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

СТАРТУЄ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

До уваги мешканців міста! В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ – РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 23.10.2023 № 125-ОД УТВОРЕНО РАДУ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПРО ПІДТРИМКУ КНИЖКОВОГО ПРОЄКТУ

Шкільним бібліотекам уздовж лінії розмежування військові передали понад  тридцять тисяч книг – АрміяInform

У Сумській області приватно-виробничим підприємством «Видавничий будинок «ЕЛЛАДА» започатковано літературний проєкт «Східний рубіж», присвячений вшануванню пам’яті учасників АТО/ООС – жителів Сумщини.

Перша книга цієї серії містить ексклюзивні спогади наших земляків з усіх районів області, які брали участь у бойових діях на Сході України у 2014-2019 роках.