Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ – ІНФЕКЦІЇ/СНІДУ

5 жовтня 2017 року відбулося планове засідання районної ради з питань протидії  туберкульозу та ВІЛ – інфекції/СНІДу в Шосткинському районі при першому заступнику голови Шосткинської районної державної адміністрації Волинець І.В.                               

Порядок денний:

  1. Про результати тестування населення району на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію та організацію проведення раннього виявлення туберкульозної інфекції серед дитячого населення шляхом проведення туберкулінодіагностики.

Доповідач:  Злиденний Ю.О., головний лікар Шосткинського районного центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги.

  1. Про профілактичну роботу з ВІЛ/СНІДУ, туберкульозу в навчальних закладах району.
  2. Про підготовку педагогічних працівників з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу і формування здорового способу життя для загально освітніх навчальних закладів усіх типів.

Доповідач:  Петренко С.Є.  начальник відділу освіти Шосткинської РДА

  1. Про роботу служби у справах дітей Шосткинської РДА та Шосткинського районного центру  соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, проведення профілактичних заходів по запобіганню поширенню наркоманії, туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу серед дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Доповідач:  Захарченко Т.Г начальник служби у справах дітей Шосткинської РДА.

Співдоповідач: Нерода О.Г. директор Шосткинського районного центру  соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.