Міськрайонна газета

УРЯД СХВАЛИВ РОЗШИРЕННЯ ПЕРЕЛІКУ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У ЦНАП

Установлено процедуру взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та надання їм житлових приміщень з фонду житла соціального призначення.

Заява про взяття громадянина на облік подається до органу місцевого самоврядування виключно через ЦНАП, якщо такий утворено органом місцевого самоврядування, або через ЦНАП РДА.

ЩОДО ЗЧИТУВАЧІВ ЗМІННОЇ ІНФОРМАЦІЇ

З січня 2016 року територіальними підрозділами ДМС та уповноваженими на надання відповідних адміністративних послуг суб’єктами, здійснюється оформлення та видача паспорта громадянина України, що містить безконтактний електронний носій (БЕН).

На сьогоднішній день паспорт громадянина України у формі ІD-картки відповідає найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів. Завдяки вмонтованому електронному носію її неможливо підробити або скопіювати. Безконтактний електронний носій містить персональні дані власника ІD-картки, зокрема, за допомогою відповідних зчитувачів, надає можливість перевірити актуальність відомостей щодо сімейного стану та зареєстрованого місця проживання особи.

ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД НА ID-КАРТЦІ ТА СВІДОЦТВІ ПРО НАРОДЖЕННЯ МАТИМЕ ТАКУ Ж ЮРИДИЧНУ СИЛУ, ЯК І ДОВІДКА ПРО ПРИСВОЄННЯ РНОКПП

14 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла законопроєкт №2524 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців, яким передбачає відповідні зміни до Податкового кодексу України»

 

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ВИЗНАННЯ ОСОБОЮ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА

Повідомляемо, що 16.06.2020 Верховною Радою України схвaлено у другому читанні та в цілому проект Закону № 2335 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства».

Закон розроблено для створення процедури визнання особою без громадянства у зв'язку з приєднанням України до Конвенції про статус апатридів, учиненої 28 вересня 1954 року у м. Нью-Йорку та Конвенції 1961 року про скорочення безгромадянства (ратифіковані Законами України від 11.01.2013 №22-VII та № 23-VII), взяrгям на себе міжнародних зобов'язань щодо урегулювання та поліпшення статусу осіб без громадянства, які перебувають на території нашої держави.

СКОРОЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДО МІНІМУМУ ЗВОДЯТЬСЯ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗЛОВЖИВАНЬ

Як повідомляє адміністратор відділу з організації надання адміністративних послуг Марина Сторожук з 30 червня  2015 року Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили електронну послугу “Замовлення витягу з Державного земельного кадастру”.