Міськрайонна газета

ПРО ВЕБІНАР ДЛЯ БІЗНЕСУ

Бізнес з нуля для початківців у 2020 році: як відкрити свій бізнес в 2021  році

Шосткинська районна державна адміністрація інформує, що Чернігівською торгово-промисловою палатою у рамках ініціативи COVID-19 Бізнес-кліники проекту «ЕU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» 28-29 вересня 2021 року з 10:00 до 13:00 відбудеться 2-денний вебінар «Експорт: від вибору ринку до В2В перемовин».

Під час вебінару підприємці дізнаються, як адаптувати експортні продажі до нових трендів, переглянути потенціал існуючих ринків, знайти нові можливості для розвитку. Також будуть розкриті такі теми:

ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ СТОСОВНО ЕКСПОРТНО-КРЕДИТНОГО АГЕНТСТВА

Открыть фото

Приватним акціонерним товариством «Експортно-кредитне агентство» (далі – ЕКА) для розширення сфери підтримки українських експортерів та напрацювання дієвих та ефективних механізмів впровадження сучасних фінансових інструментів у зовнішній торгівлі проводиться опитування бізнесу щодо послуг в яких найбільше зацікавлені українські експортери.

Результати опитування допоможуть сформувати  краще розуміння потреб діючих та потенційних експортерів та визначити перелік послуг ЕКА, що мають бути впроваджені та /або удосконалені. ЕКА гарантує конфіденційність наданої інформації, а зібрані дані будуть використані виключно з метою поліпшення роботи ЕКА та не будуть передаватися третім особам.

 

ПРОВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БЛАГОДІЙНОГО ОНЛАЙН ФОРУМУ INTELLECTUAL ONLINE IRONMAN – «УПРАВЛІНСЬКІ РІШЕННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ»

Доєднуйтесь до Національного Благодійного онлайн форуму

Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу, спільно з громадською організацією Rotaru Clab Lviv Innovation підготували для управлінців середньої та вищої ланок підприємств та організацій Національний благодійний онлайн-форум «Intellectual Online Ironman» - «Управлінські рішення в сучасних умовах».

Вказана масштабна подія в сфері бізнесу відбудеться з 02 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року, онлайн-трансляції в зазначені терміни відбуватимуться щодня з 19.00 до 21.00.

ПРО ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ ДЛЯ КОМПАНІЙ ІТ СЕКТОРУ

Що таке інформаційні технології: їх визначення та важливість ⋆ FutureNow

Шосткинська районна державна адміністрація інформує, що з 09 серпня до 05 вересня 2021 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» проводять набір на першу в Україні освітню програму для компаній ІТ сектору – Export Evolution IT.

З детальним описом Програми, термінами її реалізації та умовами участі можна ознайомитися за посиланням в мережі інтернет: https://export.gov.ua/education/175-export_evolution_it.

ДО ВІДОМА СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, Асоціацією готелів та Асоціацією шеф-кухарів Йорданії у співпраці з Міністерством туризму та старожитностей Йорданії в Експоцентрі “Zara” у період з 07 по 09 грудня 2021 року проводитиметься виставка “HORECA JORDAN”

Виставка спеціалізується на готельному та ресторанному забезпеченні, харчовій промисловості, обладнанні та готельному обслуговуванні.